Загальна інформація

Конференцію присвячено актуальним проблемам стану вітчизняного та світового приладобудування, теоретичним та практичним питанням створення навігаційних, оптичноелектронних систем, надточних приладів, розвитку сучасних технологічних процесів, аналітичного та екологічного приладобудування, біомедичних технологій, проблемам неруйнівного контролю, метрологічного забезпечення виробництва, технічної та медичної діагностики, обліку енергоносіїв, автоматизації  досліджень.

Розраховано на представників приладобудівних підприємств, науково-технічних та педагогічних працівників вищих технічних навчальних закладів

 

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

1. У зв'язку з продовженням карантину термін прийому тез доповідей закінчується 15 квітня 2021 року.

2. Оргкомітет та Науковий комітет залишають за собою право зміни дати та форми проведення конференції залежно від стану розвитку подій пандемії COVID19

 

  • Нагадуємо, що: міжнародна науково-технічна конференція “ПРИЛАДОБУДУВАННЯ: стан і перспективи” відбудеться в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” з 18 по 19 травня 2021 року.

УВАГА ! 1. У зв’язку зі станом пандемії COVID’19 на цей час конференцію буде проведено в заочній формі.

За результатами конференції збірник тез в електронній версії буде розміщений на сайті НТБ ім. Г.Денисенка, а також сайті приладобудівного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Прохання спостерігати за новинами на сайті конференції.

 

ЩОДО ОПЛАТИ УЧАСТІ

  • Сплата організаційних внесків - не пізніше 26 квітня 2021 року. Розмір організаційного внеску за участь у конференції у зв’язку зі зміною форми проведення зменшено.
  • Організаціям або особам, що бажають взяти участь у конференції, потрібно перерахувати приладобудівному факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського до 26 квітня 2021 року на розрахунковий рахунок ПБФ 90 гривень, в т. ч. ПДВ 15 грн., за одну публікацію. За публікацію наступної тези потрібно перерахувати 60 грн., в т. ч. ПДВ 10 грн. за кожну публікацію, якщо додатковий збірник не потрібний.

Реквізити приладобудівного факультету:

В гривнях: отримувач: КПІ ім. Ігоря Сікорського ПБФ  б. №502, ЗКПО 02070921

Банк отримувача:  ДКСУ м. Києва, МФО 820172

Р/р UA 638201720313221007201013853 (наука);

Призначення платежу: ПБФ  б. №502  плата за участь у науково-технічній конференції ПБФ.

 

Копію платіжного документу необхідно надіслати електронною поштою секретарю секції.

Неоплачені роботи не публікуються.